Ana sayfa

Beijing  Topsky  Century Holding Co.,Ltd Fabrika turu

Ben sohbet şimdi
 • Üretim hattı
  Pekin Çin'in başkenti Pekin'de bulunan ve 3000 metrekarelik bir alanı kaplayan ve 42.000.000 RMB'ye kayıtlı bir fabrika ve üretici olarak Beijing Topsky.

  İşçi sayımız 100'den fazla olup, yüksek kalitede dökme üretimi garanti altına almak için yetenekli ve deneyimlidir. Ayrıca her wokerin işe gitmeden önce katı ve standart eğitimler alması ve zaman zaman düzenli eğitim alması gerekir.

  Çok sayıda deneyimli işçi, toplu ve kaliteli üretim için güvenilir bir garanti sağlar. Müşterilerimizden gelen büyük sipariş taleplerini karşılamak için günde yaklaşık 500 adet üretme yeteneğine sahibiz.

  Topsky, ISO9001 sertifikasına sahiptir ve sertifikasyonun korunmasını sağlamak için daima kalite kontrol ve çalışma ortamına karşı sıkı bir tutum sergiler.
 • OEM / ODM
 • Ar-Ge
  Kalite, temel malzemeden ürün armatürlerine maliyet odaklı ürünlere kadar ilk unsurdur.
  Güvenli ve kolay kullanım, üretim ve montajı koruyan, üretim verimliliğini artıran, ürün kalitesini garanti eden ikinci unsurdur.
  Genellik, yanlış kullanım ve daha iyi stok tahsisi için istenmeyen unsurları önleyen üçüncü unsurdur.
  Uygulanabilirlik, ürünlerin her birine uygulanmasını garanti eden dördüncü unsurdur. Beijing  Topsky  Century Holding Co.,Ltd bölge. mümkün olduğunca
  Rahat kurulum beşinci elemandır ve müşterilerin kullanımlarını kolaylaştırır.
  Paketleme altıncı elemandır ve nakliye sırasında zarar vermeden garanti eder.
İletişim bilgileri
Beijing  Topsky  Century Holding Co.,Ltd

İlgili kişi: Ms. Tina Yu

Tel: 86-10-5762-1296

Faks: 86-10-5762-1266

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)